Višňová chilli omáčka

Ak hľadáš naozaj univerzálnu omáčku, ktorá svojou chuťou sadne k syru aj zverine, potom si ju našiel! Višne v kombinácii s čili totiž vykúzlia jedinečnú sladko-pálivú chuť, pre ktorú nájdeš využitie snáď všade. Môžeš ju použiť pri príprave luxusnej večere alebo ako svieži grilovací dip.

Pálivost
  • 1
Cena s DPH: 6,90 €
Skladem
Popis

Višňová chilli omáčka


Pálivosť

Pálivosť tejto omáčky je nízka a preto má naozaj všestranné využitie a obľúbi si ju úplne každý. Ľahká pikantnosť totiž iba podčiarkne sladko-kyslú chuť višní, ale rozhodne ju nezatlačí do úzadia.

Použitie v kuchyni

Višňová čili omáčka je novým nástupcom brusníc. Dá sa totiž použiť na vegetariánske aj mäsové jedlá. Na rozdiel od brusnicovej omáčky má ale oveľa zaujímavejšiu chuť a uvidíš, že si budú všetci pýtať prídavok. Pokiaľ teda stále váhaš, rozhodne by si jej mal dať šancu. Višňová čili omáčka skvele doplní syrové misy, pretože s nimi rozbieha nezabudnuteľný chuťový koncert. Špecifická chuť omáčky je ale skvelá aj k zverine a iným pečeným alebo duseným mäsám. Harmóniu vytvára s kačicou, hovädzím, dokonca aj bielym mäsom! Máš rád sladké jedlá? V kombinácii s čokoládovou chuťou vytvoria višne a čili jedinečnú omáčku k palacinkám.

Prémiové zloženie

Najlepšia višňová omáčka je tá domáca. Pretože ale vieme, že jej príprava zaberie veľa času, pripravili sme ju za teba. A u nás máš istotu, že v nej nájdeš iba tie najlepšie višne a kvalitné čili. Do fľaštičiek nepridávame žiadne dochucovadlá, farbivá ani konzervanty. Chceme totiž, aby mala omáčka autentickú chuť a bola naozaj poctivá. Inak to totiž nemá zmysel.

Zloženie

Pasterované. Zloženie: Višne (60 %), cukor, pektín z citrusových plodov, sušené čili papričky odrody Bhut Jolokia (0,06 %). Bez umelých konzervantov a farbív.

Hmotnosť

260 g