Trinidad Moruga Scorpion chilli vločky 10g

Miluješ štipľavé jedlá? Ak si chceš jedno pripraviť u seba doma, bez našich vločiek z papričky Trinidad Moruga Scorpion sa to jednoducho nezaobíde. Pomalý rozjazd, veľmi vysoká pálivosť, to všetko z týchto vločiek robí úplne luxusné dochucovadlo so silou až 2 000 000 SHU!

SHU pálivost 2 000 000
Země původu Ekvádor
Pálivost
  • 6
Cena s DPH: 5,40 €
Skladem
Popis

Trinidad Moruga Scorpion chilli vločky 10g

 
Vôňa a chuť

aromatická vôňa, ovocno-kvetinová chuť

Pálivosť

2 000 000 SHU

Použitie v kuchyni

Táto paprička doplní skvele akékoľvek jedlo, pri ktorom túžiš po enormnej pálivosti. Nezabudni totiž, že nejakú dobu bola táto paprička považovaná za tú najpálivejšiu na svete.

Skvele zapadne aj do omáčok, marinád alebo dipov. Nech už sa rozhodneš ju použiť kdekoľvek, pamätaj na to, že menej je niekedy viac!

Krajina pôvodu

Tchaj-Wan

Karibský démon s extrémnou pálivosťou

Ak miluješ ostré jedlá, paprička Trinidad Moruga Scorpion by nemala uniknúť tvojej pozornosti. So svojou pálivosťou 2 000 000 SHU dýcha na krk Caroline Reaper – najpálivejšej papričke sveta.

Až vločky ochutnáš, možno si povieš, že všetky naše varovania boli zbytočné. Nenechaj sa ale zmiasť, toto je totiž hlavná zbraň tejto papričky! Kým na začiatku ťa nechá užiť si jej ovocnú chuť, potom zaútočí a tebe pôjde para aj z uší!

Štikútka, potenie a ústa v plameňoch. Na taký stav sa priprav. Tento démon totiž neustále pridáva na intenzite a dojazd tejto papričky by sa začiatočníkovi zdal nekonečný. Ak ale čili miluješ, potom u teba tieto vločky nesmú chýbať!