STRiPS CHiPS - Peas France

Vieš, čo sa stane, keď spojíš strukoviny, chia semienka a horčicu? Vzniknú úplne unikátne chipsy, pri ktorých maškrtení si rozhodne nemusíš nič vyčítať! Vďaka skvelému zloženiu a výberovým surovinám si stripsy Peas France okamžite zamiluješ.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 0
Cena s DPH: 2,50 €
Skladem
Popis

STRiPS CHiPS - Peas France

 
Kvalitné zloženie

Naše chipsy sú vyrobené z hrachovej múky. To je teda skvelá správa nielen pre tých, ktorí trpia intoleranciou k lepku, ale aj pre všetkých, ktorí hľadajú snack, ktorý je prirodzeným zdrojom vlákniny, bielkovín a antioxidantov.

Aby sme všetko nestavili iba na jednu kartu, v chipsoch nájdeš aj chia semienka, o ktorých je známe, že obsahujú veľké množstvo vitamínov, minerálov a ďalších telu potrebných látok. Tento zdraviu prospešný mix potom podčiarkuje chuť horčice, ktorá toto zdravé maškrtenie posúva na úplne novú úroveň!

Kde si ich vychutnať

 Vďaka ekologicky vypestovaným surovinám a absencii konzervantov a éčok sa z chipsov stáva nielen večerné maškrtenie, ale aj všestranná a výživná desiata. Pokiaľ plánuješ výlet alebo tréning vo fitku, pribaľ si do batohu aj tento okamžitý a zdravý zdroj energie!

Tak dobré, a napriek tomu tak zdravé!

Keď si otvoríš balíček týchto chipsov večer pri televízii, rozhodne nemaj výčitky. Vieme, že to jednoducho k sledovaniu filmov patrí. A presne to nás viedlo k tomu, prichystať ti takú pochúťku, ktorá bude neodolateľná, ale napriek tomu úplne zdravá. S nami môžeš dať chipsom zelenú!

Zloženie

Hrachová múka (86 %), repkový olej, chia semienka, morská soľ, horčica, cesnak, cibuľa, cukor, zmes korenia, kvasnicový extrakt.

Pálivosť

žiadna

Hmotnosť

 90 g