STRiPS CHiPS - Lentils Italy

Miluješ vôňu Talianska a hľadáš chutnú a zdravú pochúťku? Potom sa zastav. Predstavujeme ti strukovinové chipsy Lentils Italy. Neodolateľná vôňa, lahodná chuť a kvalitné zloženie robia z týchto chipsov ideálny snack pre malých aj veľkých.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 0
Cena s DPH: 2,50 €
Skladem
Popis

STRiPS CHiPS - Lentils Italy

 
Kvalitné zloženie

 O bohatý obsah vitamínov, minerálov, vápnika aj antioxidantov sa starajú chia semienka. Vlákninu a bielkoviny zase dodá šošovica. Neexistuje skrátka dôvod, prečo týmto chipsom povedať nie! Hľadáš v zložení éčka, konzervanty, lepok alebo iné alergény? Odlož okuliare. Žiadne totiž nenájdeš!

Kde si ich vychutnať

Môžeš si ich bez výčitiek dopriať večer pri filme alebo si ich zbaliť ako zásobu energie na dlhé výlety. Chutiť budú aj deťom a vďaka výberovým surovinám im ich môžeš bez ostychu dopriať.

Strips Chips Lentils Italy zachutnajú všetkým

Hľadáš chutnú desiatu, po ktorej nemusíš mať výčitky? Záleží ti na zložení, ale súčasne túžiš po plnej a vyváženej chuti? Potom rozhodne musíš vyskúšať stripsy Lentils Italy. Tieto strukovinové chipsy v sebe spájajú bohaté výživové hodnoty s festivalom talianskych chutí, ako sú paradajky, cesnak a cibuľa.

A nebojte, tieto chipsy vôbec nepália. Keďže chceme potešiť aj deti, Lentils Italy sú úplne bez čili.

Zloženie

Šošovková múka (85 %), repkový olej, chia semienka, morská soľ, cibuľa, paradajky, cesnak, zmes korenia, kvasnicový extrakt.

Pálivosť

žiadna

Hmotnosť

 90 g