Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.sk  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120 cz_flag.png CZ sk_small.png SK eng_flag.png EN de_flag.png DE

Slivková chilli omáčka

Hľadáš niečo s luxusnou chuťou? Niečo, čo sa bude odlišovať od ostatných omáčok, a napriek tomu ti to ponúkne onú pálivú jazdu, po ktorej túžiš? Tak sa zastav! Slivková čili omáčka je niečo, čo vo svojej chladničke jednoducho musíš mať!

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 4
Cena s DPH: 7,90 €
Skladem
Popis

Slivková chilli omáčka

 
Pálivosť

Vysoká

Použitie v kuchyni

Jednou z obrovských predností slivkovej čili omáčky je fakt, že sa hodí úplne ku všetkému. Či už hostíš mäsožravca alebo vegetariána, omáčka sadne všetkým. A ako je to možné? Ladí totiž ako s mäsom, tak s najrôznejšími syrmi. Jedna omáčka a tak široké využitie! To je HOT CHIP slivková čili omáčka.

Prémiové zloženie

V tejto omáčke nájdeš iba to, čo do nej skutočne patrí. Žiadne éčka, žiadne dochucovadlá. Všetky použité ingrediencie sú starostlivo vyberané a ručne spracované. Veď kvalita je základom jedinečnej chuti!

Kombinácia surovín, ktorú len ťažko prekonáš

Každé mäso alebo syr si zaslúži poriadnu omáčku, ktorá ich posunie niekam ďalej. A to najlepšie do sveta skvelej chuti a pikantnosti. A potom nám to napadlo! Čo tak spojiť sladké, šťavnaté slivky, cibuľu, skvelé červené víno a drsnú čili papričku menom Bhut Jolokia?

Plíživý útok kobry

Túto omáčku si jednoducho zamiluješ. Sme si tým istí, pretože o jej pálivosť sa nestará nikto menší ako preslávená čili paprička Bhut Jolokia. Tá má ovocnú chuť, ktorá do omáčok skvele sadne, ale súčasne si na teba počíha ako kobra, zahryzne sa a už nepustí.

Zloženie

Slivkový lekvár (57 % – slivky, cukor, jablčná dreň ako zdroj prírodného pektínu, kyselina citrónová), cibuľa, červené víno (27 %) obsahujúce siričitany, cesnak, ocot kvasný jablkový, jedlá soľ, slnečnicový olej, pitná voda, zmes korenia, sušené čili papričky odrody Bhut Jolokia (0,17 %).

Hmotnosť

260 g