Sirup chilli mango

Sirup chilli mango
Novinka

Ak by sme hľadali harmonický pár, bezpochyby by ním bolo mango a čili. Kombinácia týchto dvoch chutí je veľmi obľúbená a my ti ju teraz prinášame v podobe jedinečného sirupu, ktorý sa skvele hodí na prípravu nealkoholických drinkov.

Pálivost
  • 2
Cena s DPH: 4,90 €
Skladem
Popis

Sirup chilli mango

 

Kedy si sirup vychutnať

Piť v lete alkohol dokáže byť niekedy dosť zradné. Pokiaľ preto hľadáš nejakú ideálnu náhradu, práve sa na ňu pozeráš. Úžasná chuť manga vynikne v akomkoľvek nealkoholickom miešanom drinku a ľahká pálivosť čili dodá nápoju práve ten šmrnc, ktorý potrebuje.

Prémiový obsah

Pri každej fľaši ti môžeme zaručiť len to najlepšie zloženie a ingrediencie. Pretože nám na našich zákazníkoch záleží, na výrobu sme použili len to najlepšie ovocie a prírodný extrakt z čili. Vo fľaši nenájdeš umelé dochucovadlá a zloženie je vhodné aj pre vegánov. Všetky HOT CHIP sirupy vznikli kombináciou profesionálnej a ručnej práce.

Obrovské množstvo osvieženia

Chuť exotiky a vybalansovaná pálivosť čili. Táto kombinácia poteší zabehnutých konzumentov čili aj hanblivých začiatočníkov. Tento sirup v tvojej čili výbave jednoducho nesmie chýbať! Pokiaľ sa tvoja oslava alebo posedenie s priateľmi pretiahne, nemusíš si robiť starosť. Už z jednej fľaše nášho sirupu pripravíš 5,5 litra lahodného a riadneho osvieženia. V našej ponuke nájdeš aj sirupy s príchuťou pomaranča, čerešne alebo čučoriedky. Tak neváhaj a kúp si celý arzenál!

Pálivosť

Nízka.

Zloženie

pitná voda, cukor, kyselina citrónová, mangová aróma, prírodný čili extrakt, farbivo: karotén. 100 ml priemerne obsahuje: Energetická hodnota: 1 086 kJ (258 kcal), bielkoviny: <0,1 g, sacharidy: 64,1 g z toho cukry: 64,1 g, tuky: <0,1 g z toho nasýtené mastné kyseliny: <0,1 g, soľ: <0,1 g. Skladujte v tme a pri teplotách v rozmedzí 5-25 °C.
Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Objem 550 ml. Odporúčané riedenie: 1:10.