Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.sk  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120 cz_flag.png CZ sk_small.png SK eng_flag.png EN de_flag.png DE

RAW Tyčinka karamel

RAW Tyčinka karamel
Novinka

Predstavujeme ti výnimočný prírastok do nášho čili arzenálu! Je ním karamelová proteínová tyčinka s vyváženým obsahom čili. Poteší začiatočníkov aj pokročilých a vďaka spôsobu spracovania sa stane skvelou a výživnou desiatou. Okrem toho sme si istí, že si ťa táto karamelová chuť úplne podmaní.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 2
Cena s DPH: 1,39 €
Skladem
Popis

RAW Tyčinka karamel

 

Keď sa stretne jemnosť a štipľavosť

Rozhodli sme sa pre teba pripraviť takú RAW tyčinku, ktorá bude mať všetko. Dali sme si záležať na skvelej chuti, optimálnej pálivosti, zložení aj konzistencii. Až sa do tyčinky zahryzneš, ucítiš karamel, ktorý si ihneď zamiluješ. Následne ucítiš čili. To ťa príjemne zahreje, naštartuje metabolizmus, ale neprebije chuť tyčinky.

Za zmienku stojí aj skutočnosť, že na rozdiel od iných RAW tyčiniek, sa tá naša nelepí na zuby.

Chutné a zdravé zloženie, ktoré zasýti

RAW tyčinky sú veľmi vyhľadávané pre skutočnosť, že neprechádzajú tepelnou úpravou. Z toho dôvodu si všetky živiny ponechávajú svoje maximálne výživové hodnoty. U nás je zloženie doplnené ešte o čili, ktoré sa postará o lepšie trávenie a spaľovanie.

Kde by tyčinka nemala chýbať

Vďaka prémiovému zloženiu je tyčinka skvelým zdrojom energie. Môžeš sa do nej zakusnúť po cvičení, na výlete, po behaní alebo pri televízii, keď ťa prepadne chuť na niečo dobré.

Optimálna veľkosť potom zaručí, že sa tyčinka zmestí nielen do tašky, batohu alebo do vrecka!

Zloženie

Datle, sójový proteín 14,3 %, ryžový sirup, lieskový orech, prírodný karamelový extrakt 2,9 %, čili prášok 0,8 %.

Pálivosť

mierna až stredná

Hmotnosť

35 g