RAW Tyčinka jahoda

Hľadáš ideálnu desiatu do práce alebo na výlety? Potom je pre teba táto proteínová tyčinka ako stvorená! Vďaka tomu, že bola spracovaná za studena, je nabúchaná živinami. Okrem toho ťa dostane svojou chuťou. Jahoda a čili, to je totiž dvojica, ktorá k sebe patrí.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 2
Cena s DPH: 1,29 €
Skladem
Popis

RAW Tyčinka jahoda

 
Keď sa stretne jemnosť a pálivosť

Pýtaš sa, v čom je naša jahodová RAW tyčinka lepšia ako tie ostatné? Faktorov je hneď niekoľko. Na rozdiel od iných má naša RAW tyčinka príjemnú konzistenciu a nelepí sa na zuby. Vďaka čili ťa nakopne a rozbehne tvoj metabolizmus. Napriek tomu však pálivosť neprebije skvelú chuť jahôd a dodá tyčinke jedinečnú chuť, ktorú inde nenájdeš.

Chutné a zdravé zloženie, ktoré zasýti

RAW tyčinky sú skvelé v tom, že neprechádzajú tepelnou úpravou. Obsiahnuté živiny si tak ponechávajú tú najvyššiu výživovú hodnotu. To z tyčiniek robí skvelý zdroj energie.

čili sa navyše postará o poriadne nakopnutie a pekne ti naštartuje spaľovanie. Pokiaľ si túto chutnú tyčinku dopraješ, nemusíš mať žiadne výčitky svedomia!

Kde by tyčinka nemala chýbať

Vzhľadom na ideálnu pálivosť urobí tyčinka radosť snáď všetkým. Nemusíš sa báť ani pokiaľ si začiatočník – tyčinka síce páli, ale čili nezatlačí chuť jahôd do úzadia.

Tento snack sa hodí mať po ruke vždy, keď dostaneš hlad alebo ťa naháňa maškrtná. Ale to nebude problém! Vďaka praktickej veľkosti sa totiž tyčinka zmestí aj do vrecka.

Zloženie

Datle, sójový proteín 14,3 %, ryžový sirup, lieskový orech, jahoda 5,7 %, čili prášok 0,8 %.

Pálivosť

mierna až stredná

Hmotnosť

35 g