Pomarančový chilli džem

Pripútaj sa, jazda skvelých chutí práve začína! Napadlo nám spojiť chuť čerstvých pomarančov a papričky Bhut Jolokia a výsledok je skrátka neskutočný. Sladká chuť pomarančov podčiarknutá príjemnou pálivosťou. To je kombinácia, ktorá zaujme skúseného čili pojedača aj opatrného začiatočníka.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 1
Cena s DPH: 5,70 €
Skladem
Popis

Pomarančový chilli džem


Pálivosť

Nízka až stredná

Na čo sa hodí

Palacinky, lievance, vafle aj koláče. Všetci volajú po tomto úžasnom džeme, ktorý ich chuť posunie na úplne novú úroveň! Ale rozhodne sa neboj popustiť uzdu fantázii a použiť túto dobrotu treba k bielemu mäsu.

Prémiový obsah

Naše džemy sú vyrábané s láskou ku kvalite. Na ich výrobu používame len čerstvé pomaranče, ktoré ručne lúpeme, krájame a vykôstkovávame. Inak to nie je ani s čili, pri ktorom si vždy stojíme za jeho čerstvosťou a kvalitou.

Vážime si zákazníkov aj prírodu, preto džemy vyrábame iba v malých sériách, aby bola vždy zaručená prémiová akosť. Iste oceníš aj praktické sklenené balenie. Konzervanty ani éčka u nás nehľadaj. A aby toho nebolo málo, všetko je vyrobené s láskou u nás v Česku.

Pomarančová jazda s jemnou pálivosťou

Čo sa stane, keď spojíš pomaranče a papričku Bhut Jolokia? Úžasný zážitok, ktorý začína uvoľňovaním sladkej pomarančovej chuti a na záver prinesie príjemnú pálivosť. Vyváženosť tejto kombinácie poteší snáď každého. Či už si väčší alebo menší milovník čili, tento džem ti určite spríjemní akékoľvek raňajky.

Zloženie

Pomaranče (70 %), cukor, pektín z citrusových plodov, sušené čili papričky odrody Bhut Jolokia (0,04 %). Bez éčok a umelých farbív.

Hmotnosť

 200 g