KERAMICKÝ HRNČEK

Keramický hrnček HOT-CHIP Fanúšikovia čili, zbystrite! Ak ste okrem čili aj milovníkmi kávy alebo čaju, keramický hrnček s logom HOT-CHIP by u vás doma nemal chýbať. Jeho objem je 300 ml, takže dokáže uhasiť aj naozaj veľký smäd.

Cena s DPH: 11,90 €
Skladem
Popis

KERAMICKÝ HRNČEK


Elegantný hrnček na kávu aj čaj

Pokiaľ nemáš žiadny obľúbený hrnček, ktorý by patril len tebe, je čas to zmeniť. Hrnček od HOT-CHIP má nielen jedinečný dizajn, ale ponúka aj 300ml obsah. Môžeš si tak do neho uvariť poriadny kotol kávy alebo čaju, keď ťa schváti viróza. Hrnček bude mať navyše ešte jedno skvelé využitie. Pokiaľ sa s kamošmi hodláš pustiť do HOT CHIP Challenge, môžete si do neho naliať mlieko a premeniť ho tak na hrnček prvej pomoci. Mlieko totiž dokáže zmierniť ostré pálenie a poskytnúť ti čiastočnú úľavu.

Domov aj do práce

Ak sa ti náš hrnček zapáči, vezmi si rovno dva. Jeho ideálnu veľkosť si totiž určite zamiluješ a oceníš ho tak nielen doma, ale aj v práci.

Jedinečný darček

Ak máš vo svojom okolí milovníka čili, potom mu tento hrnček určite urobí radosť. Neutrálny dizajn poteší muža aj ženu a logo HOT-CHIP ich okoliu prezradí, do akého tímu patrí. Navyše, pošleme ti ho v škatuľke, takže pôjde veľmi ľahko zabaliť.

Detail produktu

Materiál: keramika
Farba: čierna
Objem: 300 ml