Indická chilli omáčka

Nechajte sa uniesť na vlnách indických chutí s našou dokonalou indickou čili omáčkou. Chuť manga, čili a jemného karí ťa prenesú až do južnej Ázie. Vezmi so sebou túto omáčku na grilovačku a máš istotu, že od tej chvíle máš permanentnú pozvánku na všetky záhradné párty.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 4
Cena s DPH: 8,20 €
Skladem
Popis

Indická chilli omáčka

 
Pálivosť

Vysoká

Použitie v kuchyni

Ako sme si už povedali, touto omáčkou potešíš každého účastníka grilovačky. Využitie má však oveľa širšie. Chuť a vôňu Indie môžeš nechať preniknúť aj na svoj tanier s večerou alebo obedom.

Indická čili omáčka totiž okrem iného skvele doplní akékoľvek hydinové mäso. Že máš chuť aj na polievku? Potom zvoľ tekvicový krém. Čili a mango ho pozdvihnú na úplne nový gurmánsky zážitok.

Prémiové zloženie

Ak ťa už unavuje ponuka omáčok, ktoré vďaka dochucovadlám chutia všetky rovnako, potom si u nás na správnej adrese. Kvalita surovín a zloženia je pre nás na prvom mieste. Preto radšej ponúkame malé série produktov, pri ktorých si môžeme stáť za ich jedinečnou kvalitou. Najlepšie ale bude, keď to posúdiš sám.

Spojenie zdanlivo nesúrodých chutí

Chuť manga a čili sa v našej ponuke objavuje opakovane. Dôvod je taký, že túto kombináciu jednoducho milujeme. Zdanlivo nesúrodé chute, ako je šťavnaté, exotické mango, prémiové čili, jemná horčica a indické karí – to všetko dokáže vytvoriť jedinečnú omáčku, ktorej prepadneš.

Zloženie

Mango (60 %), plnotučná horčica (pitná voda, horčičné semeno, ocot kvasný liehový, cukor, jedlá soľ, kurkuma, výťažok korenia) (12 g na 100 g výrobku), cukor trstinový, kvasný ocot liehový, karí (1 %), jedlá soľ, voda, sušené čili papričky Bhut Jolokia Peach (0,2 %), zmes korenia.

Hmotnosť

260 g