Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.sk  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120 cz_flag.png CZ sk_small.png SK eng_flag.png EN de_flag.png DE

Hruškový chilli džem

Kombinácia hrušky a čili? Ako idú tieto chute dohromady? Úplne skvele! Len málo vzťahov je tak harmonických, ako splynutie papričky Carolina Reaper a šťavnatých hrušiek. Súhra týchto dvoch zložiek poteší milovníkov čili a súčasne neodradí začiatočníkov, ktorí do sveta pálivých chutí vstupujú prvýkrát.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 1
Cena s DPH: 5,90 €
Skladem
Popis

Hruškový chilli džem


Pálivosť

Nízka až stredná

Na čo sa hodí

Hruškový džem sa skvele hodí k čokoláde alebo k sladkému aj slanému pečivu. Môžeš ho skúsiť použiť aj pri pečení. Pokiaľ si fanúšik sladkých dipov, určite zistíš, že jeho využitie je ešte širšie! Bude sa hodiť do marinád, omáčok, k mäsám aj k aromatickým syrom!

Prémiový obsah

Veríme, že práve starostlivosť, s ktorou každý pohár džemu vyrábame, jej dodáva punc jedinečnosti. Veľkovýroba nás nenadchla, a tak sú všetky naše produkty vyrábané v malých sériách, ručne a tu u nás v Českej republike. Preto si môžeš byť istý, že každý pohár obsahuje čili tej najvyššej kvality a čerstvo spracované hrušky.

Nevšedný zážitok pre väčších aj menších milovníkov čili

Čerstvé, kvalitné hrušky a najpálivejšia paprička Carolina Reaper. Čo môže vzniknúť, keď tieto dva prvky spojíš do jedného? Úžasný džem s vyváženou chuťou. V našej ponuke sa radí medzi tie najjemnejšie.

Zocelený milovník čili určite ocení jeho príjemnú pikantnosť a chuť. Zvedavý začiatočník bude naopak vďačný za to, že jeho ústa nezachvátia plamene. Pokiaľ túžiš po nevšednom zážitku, náš hruškový čili džem je ideálnou voľbou.

Zloženie

Hrušky, cukor, čili, želírovacia látka: pektín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová. Skladujte v suchu mimo priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 14 dní a uchovajte pri teplote do 5˚C.

Hmotnosť

180 g