Hot Chip Challenge

Výzva pre tých najodvážnejších

Hot Chip Challenge: Výzva pre tých najodvážnejších jedincov

O milovníkoch čili je všeobecne známe, že sa svoje pálivé zážitky snažia posúvať stále ďalej. Pokiaľ si aj ty jedným z tých, kto rád skúma hranice toho, čo tvoje telo vydrží, potom si u nás na správnej adrese. Priamo na teba totiž čaká naša Hot Chip Challenge!

Čo je vôbec ten Hot Chip?

Hot Chip je najpálivejší čips sveta. Ide o klasický tortilla čips, ktorý na prvý pohľad môže pôsobiť ako každý iný. Vďaka jedinečnému koreniu je ale tým najpálivejším čipsom na svete a jeho konzumácia sa do tvojej pamäte zapíše až do konca života. Sila čili najskôr zaútočí na tvoj jazyk a postupne sa rozšíri do celého tela. Bez sĺz a potu to skrátka nepôjde.

Kde Hot Chip zoženiem?

Nikdy nehľadaj náhrady a rozhodni sa pre ten jediný a skutočne najpálivejší čips, teda ten od Hot Chip. Len my ti môžeme garantovať, že k tebe doputuje presne to, čo hľadáš. Celý proces výroby si totiž zabezpečujeme sami, a to tu v Česku. Kvalitu si maximálne strážime a len s nami zakúsiš silu toho najpálivejšieho čili na svete.

Challenge Pack s najpálivejším čipsom sveta

Ak máš teda pocit, že si na najpálivejšiu výzvu pripravený, kúp si u nás Challenge Pack. Ak čakáš, že ti príde vrecúško pálivých nachos, si na omyle. V balení sa totiž nachádza iba jeden jediný čips, ktorý obsahuje tú najpálivejšiu papričku sveta.
Súčasťou balenia je aj rukavica. Tá je určená na bezpečnú manipuláciu s čipsom. Keď totiž hovoríme, že ide o skutočnú jazdu, nie sú to len prázdne frázy!

3x Challenge Trio Pack (8,49 €/ks)
28,47 € 25,47 €
   
-11 %
Dárek zdarma
5x Challenge Tree Pack (7,9 €/ks)
47,45 € 39,50 €
   
-17 %
Zasadíme strom
Dárek zdarma
Doprava zdarma

Ako dlho pálenie trvá? A je to bezpečné?

Korenie, ktoré v našom čipse nájdeš, pochádza z Carolina Reaper – samotnej kráľovnej čili papričiek. Na Scovilleho stupnici sa jej pálivosť pohybuje až na hranici 2 200 000 SHU, čo z nej právom robí tú najpálivejšiu čilli papričku sveta.
Aby toho ale nebolo málo, pridali sme ešte korenie z papričky Trinidad Moruga scorpion – ďalšej najpálivejšej papričky sveta!

 

Priprav si prvú pomoc v podobe mlieka a chleba

Po konzumácii čipsu vypukne skutočne divoká jazda, ktorá z tvojho pohľadu nebude mať konca. Upokojiť ťa ale môže skutočnosť, že najintenzívnejšie a bodavé pálenie bude trvať 5-10 minút. Pokiaľ by si v priebehu zistil, že už nemôžeš, môžeš skúsiť chlieb a mlieko. Tieto dve veci môžu intenzitu pálenia zmierniť.

Hot Chip Challenge ti neublíži

Aj keď to všetko znie šialene, konzumácia najpálivejšieho čipsu sveta je bezpečná a nezanechá za sebou žiadne následky. Bežne sa ale môže stať, že počas konzumácie budeš mať rozostrený zrak, bude sa ti horšie dýchať a zalejú ťa litre potu. To je ale pri konzumácii čili celkom štandardné.
Pokiaľ ale existuje niekto, kto by sa mal tejto výzve vyhnúť, sú to tehotné a dojčiace ženy, deti, ľudia so žalúdočnými problémami alebo skrátka takí, ktorých sužujú nejaké dlhodobé ťažkosti.

Prečo sa zapojiť Hot Chip výzvy?

Hot Chip Challenge je výzva pre všetkých, ktorí si myslia, že už ich vo svete čili nemá čo prekvapiť, ale aj pre tých, ktorí chcú spoznať silu tej najpálivejšej papričky sveta. Ako každý challenge, tak aj tento je pripravený odmeniť jedného z odvážlivcov. Stačí sa len zapojiť do súťaže!

Aké sú podmienky súťaže?

Hlavnou výhrou v našej štipľavej výzve je nový iPhone. Súťaž prebieha v pravidelných intervaloch, takže skutočne každý odvážlivec má šancu. Stačí len:

  1. Objednať si náš čips
  2. Natočiť krátke video, ako ho konzumuješ
  3. Nazdieľať toto video na sociálne siete s hashtagem
    #HotChipChallenge
  4. Nominovať do výzvy ďalšie dva kamoše alebo kamošky
  5. Počkať na záverečné žrebovanie, ktoré určí víťaza

A pretože nás súťaže baví, nájdeš ich u nás viac! Pamätaj si však, že nejde len o výhru. Víťazom je totiž každý, kto tento challenge skúsi a dokončí! Hlavným cieľom je prekonanie vlastných hraníc a užiť si zábavu s priateľmi. Aj z toho dôvodu k tebe čips doputuje v nádherne farebnom balení, ktoré je ideálne aj ako darček.

Poď do toho s Hot Chip!

Výzvy a pokusy o konzumáciu toho najpálivejšieho chipsu sú dnes populárne po celom svete. Medzi ostatných známych výrobcov patrí napríklad americký Paqui alebo JOLOCHIP či iné hotshity. Pokiaľ sa nebudeš vydávať za hranice kontinentu, potom si ale jednoznačne vyber Hot Chip. Náš čips je totiž skutočne tým najpálivejší u nás a dôkazom je viac ako 250 tisíc predaných kusov v celej Európe.

Popularitu tiež potvrdzujú výzvové videá na Youtube, ktoré majú dohromady viac ako 20 miliónov vzhliadnutí!

Máš na to byť jedným z nás? Tak na nič nečakaj a pusť sa s kamošmi do Hot Chip Challenge. Nielenže nebudeš ľutovať.

Užiješ si navyše aj nezabudnuteľnú jazdu.