Cibuľová chilli omáčka

Cibuľová chilli omáčka
Doporučujeme

Cibuľa je základom každého dobrého jedla. A omáčky nie sú výnimkou. Skvelá chuť sladkej cibule a jemnej čili vytvára kombináciu, ktorá doplní akékoľvek mäso, ale aj vegetariánsky šalát alebo osobitý burger.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 3
Cena s DPH: 7,80 €
Skladem
Popis

Cibuľová chilli omáčka

Pálivosť

Stredná

Použitie v kuchyni

Len málo omáčok má tak všestranné využitie ako cibuľová čili omáčka od HOT CHIP. Skvele podčiarkne chuť mäsa, doplní akúkoľvek zeleninu, pozdvihne chuť najrôznejších syrov, posunie tvoje burger o level ďalej a ak doma nemáš nič ako chlieb, každá hrianka s touto omáčkou bude plnohodnotným gurmánskym zážitkom.

Prémiové zloženie

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása. A naša cibuľová čili omáčka je toho živým dôkazom. Jedinečnosť tejto omáčky je tiež v jej zložení bez farbív a éčok. Ale to je u nás samozrejmosťou.

Ingrediencie, ktoré si zamiluje každý

Niekedy stačí tak málo, aby vzniklo niečo mimoriadne. U nás to bola cibuľa, hrozienka, balzamikový ocot a úžasná paprička Bhut Jolokia Peach. Pretože ale vieme, že táto omáčka zaujme všetkých, dali sme do nej naozaj vybalansované množstvo čili. Nemusíš sa teda báť ponúknuť ju komukoľvek.

Takto dokonalých omáčok ale v našej ponuke nájdeš celý rad. Preto nezostaň pri jednej a kúp si ich celý arzenál! Môžeme ti odporučiť aj magovú, slivkovú alebo indickú čili omáčku.

Zloženie

Cibuľa (45 %), hrozienka (hrozienka sultánky, bavlníkový olej), balsamico (69 % červený vínny ocot, 31 % koncentrovaný hroznový mušt), jedlá soľ, cukor trstinový, voda, sušené čili papričky Bhut Jolokia Peach (0,12 %), zmes korenia.

Hmotnosť

260 g