Chilli Med

Posilňovať imunitu je jednoducho dôležité. Pokiaľ nevieš, kde začať, máme pre teba dokonalé kombo: med a čili. Aj keď ťa táto kombinácia možno prekvapí, tieto dva komponenty k sebe jednoducho skvele sedia. Okrem luxusnej chuti ešte upevní tvoje zdravie a takému zázraku predsa nemôžeš povedať nie!

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 2
Cena s DPH: 6,90 €
Skladem
Popis

Chilli Med


Prírodný posilňovač imunity

Každý pohár obsahuje ručne stáčaný med. Aby mal jedinečnú chuť a umocnili sa jeho zdravotné účinky, na niekoľko týždňov sme v ňom nechali macerovať čili papričky. Vďaka tomu je med jemný a súčasne má ten správny šmrnc. Papričky v jeho chuti totiž zanechávajú jemnú pálivosť.

Česká ručná výroba

Iba ručná výroba je pre nás prijateľná. Len tak sa totiž dá zaručiť kvalita a skvelá chuť každého produktu. Navyše si neuveriteľne vážime prírodu. Preto chceme, aby výroba všetkých vecí prebiehala s maximálnym rešpektom k životnému prostrediu.

Využitie v kuchyni

A na čo sa hodí taký med? Fantázii sa medze nekladú. Stačí povedať, že dokonale hrá ako so sladkými, tak aj slanými jedlami! Za nás môžeme odporučiť prizvať tento med na pomoc pri marinovaní mäsa na grilovačku. Medové kuracie s trochou čili je jednoducho top. A pokiaľ hľadáš využitie v oblasti dezertov, med a čili skvele funguje v kombinácii s čokoládou.

V neposlednom rade pamätaj, že každá lyžička tohto medu je pohladením pre tvoje zdravie. Táto dvojica superpotravín posilňuje tvoju imunitu a blahodarne pôsobí na tvoje telo.

Zloženie

Macerovaný med (Česká republika)

Hmotnosť

200g