Chilli Kečup

Hľadáš štipľavý kečup, ktorý má kvalitné zloženie a priaznivú cenu? Práve si ho našiel. Len tie najšťavnatejšie paradajky, čili paprička Naga Bhut Jolokia a zmes korenia. Žiadne zbytočnosti a chemické dochucovadlá. Len prémiové suroviny a zloženie, ktoré sa ti bude páčiť. To je čili kečup od HOT CHIP.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 4
Cena s DPH: 4,90 €
Skladem
Popis

Chilli Kečup


Pálivosť

Vysoká

Použitie v kuchyni

Existuje nekonečne veľa možností, kde sa dá náš čili kečup využiť. Naša rada je vlastne úplne jednoduchá: Ak miluješ čili, zahoď klasický kečup a zakaždým siahni po tejto horúcej dobrote.

Prémiové zloženie

Pretože to s kvalitou myslíme vážne, nenechávame nič na náhodu. Paradajky si sami vyberáme a potom ich ručne triedime a pasírujeme. V našom kečupe nenájdeš škrob ani iné zahusťovadlá, takže je mierne tekutejší. To je ale dôkazom toho, že do fliaš nepridávame nič, čo do nich nepatrí.

Kvalita je základ

Základom každého kvalitného a chutného kečupu musia byť šťavnaté paradajky dozreté na slnku. Dosť často to tak ale nie je. Preto sme sa rozhodli to zmeniť a pripraviť pre teba taký kečup, ktorý svoj obsah neschováva pod éčka a umelé farbivá.

V hlavnej úlohe: Naga Bhut Jolokia

O pekelnú jazdu sa v tomto prípade postará preslávená Naga Bhut Jolokia, ktorá poteší aj tých najväčších milovníkov čili. Aby si si každé sústo mohol užiť, chuť papričky sme pre teba zjemnili už spomínanými šťavnatými paradajkami a trstinovým cukrom. Až ochutnáš, pochopíš, že lepší ostrý kečup inde nenájdeš.

Zloženie

Aby si veril, že to s kvalitou myslíme vážne, tu je zloženie: paradajky (82 %), jablká, cibuľa, cukor trstinový, jedlá soľ, ocot kvasný liehový, sušené čili papričky Naga Bhut Jolokia (0,4 %), zmes korenia.

Hmotnosť

300 g