Chilli Horčica

Horčica by jednoducho nemala chýbať v žiadnej chladničke. Chuť horčičných semienok je neodolateľná. Možno si ale hovoríš, aké dobré by to bolo, keby každý pohár mal ešte väčší šmrnc. Tiež nám to napadlo. A preto tu pre teba máme malý zázrak – čili horčicu.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 2
Cena s DPH: 4,90 €
Skladem
Popis

Chilli Horčica


Pálivosť

Stredná

Použitie v kuchyni

Čili občas budí rešpekt. Ale nemusíš sa báť. Milujeme balans a harmóniu rovnako ako ty. Preto je pomer surovín taký, aby pálivosť úplne nezatienila úžasnú chuť horčičných semienok.

A k akému receptu ju teda použiť? To už záleží iba na tebe. Podľa nás sa skvele hodí na prípravu najrôznejších omáčok, k mäsu, skvele hrá s koreňovou zeleninou, luxusne oživí akýkoľvek sendvič alebo sa hodí len tak ku klobáske alebo párkom.

Prémiové zloženie

Strážime si zloženie každého pohára. Preto u nás nehľadaj veľkú sériovú výrobu a omáčky plné farbív a éčok. Nič také nás totiž nikdy nezaujímalo a radšej naše produkty ponúkame v malom množstve, pri ktorom môžeme vždy garantovať tú najlepšiu kvalitu.

Keď sa dve skvelé veci spoja do jednej a ešte lepšie!

Rovnako ako ty milujeme čili. Ale baví nás sa hrať s najrôznejšími ingredienciami a hľadať tú pravú rovnováhu tak, aby všetky zložky vynikli tak, ako majú.

Horčica je úžasná sama o sebe. Hodí sa k mäsu a dokáže vyladiť aj omáčky alebo polievky. Rovnako je to aj s čili, tak prečo tieto dve veci nespojiť do jedného zázraku?

My sme sa pre toto spojenie rozhodli a môžeme svorne povedať, že je to naozaj skvelá záležitosť. Pokiaľ sa v tvojom jedálničku horčica objavuje, nie je dôvod ju nenahradiť touto geniálnou čili verziou!

Zloženie

Horčičné semienko (26 %), ocot kvasný liehový, pitná voda, jedlá soľ, cukor trstinový, kurkuma, sušené čili papričky Bhut Jolokia Peach (0,12 %).

Hmotnosť

200 g