Challenge čelenka

Chystáš sa skúsiť naozaj štipľavé čili alebo jednoducho len rád športuješ? Potom sa ti bude hodiť naša HOT-CHIP čelenka. Tá ťa bezpečne uchráni pred potokmi potu a ešte budeš vyzerať štýlovo. Mäkká absorpčná bavlna, logo HOT-CHIP a červená farba - to je jednoducho ideálna kombinácia pre každého čili nadšenca.

Cena s DPH: 5,90 €
Skladem
Popis

Challenge čelenka


Čelenkou do čili výziev

Každý vie, že jedenie čili sa občas nezaobíde bez sĺz a potu. Pokiaľ sa navyše chystáš do našej HOT CHIP Challenge, môžeme ťa uistiť, že toho potu budú litre. Pretože pojedanie najpálivejšieho čili sveta predstavuje skutočnú výzvu, buď na to riadne vybavený! Naša elastická absorpčná čelenka ti v tom rozhodne pomôže. Nebudeš si totiž musieť neustále utierať pot. Čelenka sa o to postará za teba.

Vytvor si celý set

Aj po dokončení čili výzvy nájdeš pre svoju čelenku využitie. Pokiaľ máš rád šport, určite sa ti bude hodiť. Navyše, každý okolo teba spozná, že sa len tak niečoho nezľakneš. Pokiaľ totiž miluješ čili, je jasné, že žiadny protivník ani trocha bolesti pre teba nie sú prekážkou. Svojou farbou a kvalitou ho skvele doplní naše tričko HOT-CHIP.

Univerzálna veľkosť

Ak sa trápiš s tým, akú veľkú čelenku si vybrať, vyriešili sme to za teba. V našej ponuke doplnkov nájdeš iba jednu univerzálnu veľkosť, ktorá padne každému. Vysoko pružný materiál sa totiž prispôsobí!

Detail produktu

Materiál: mäkká elastická bavlna
Farba: červená
Rozmery: 18 x 5 cm
Hmotnosť: 24 g