USP
USP

HOT CHIP ti zaručí nezabudnuteľný a veľmi pálivý zážitok!

Chip

Vyber si variantu

3x Challenge Trio Pack (8,49 €/ks)
28,47 € 25,47 €
   
-11 %
Dárek zdarma
5x Challenge Tree Pack (7,9 €/ks)
47,45 € 39,50 €
   
-17 %
Zasadíme strom
Dárek zdarma
Doprava zdarma

Idálne ako

jedinečný darček

Vyhecuj ostatných​

kamošov

Prines to

na párty

Urob ''radosť''

partnerovi

Helps
Helps

obr
obr
     


#hotchipchallenge

Kompletné pravidlá súťaže


 

Ako sa zapojiť?

1. Zjedz to!

Zjedz celý HotChip dochutený tou najpálivejšou papričkou. Nehovor, že sme ťa nevarovali.

2. Natoč to!

Natoč krátke video alebo sa aspoň odfoť, nech všetci vidia, ako to Tvoje chuťové bunky zvládajú.​

3. Zdieľaj

Svoj výkon pôstny na Facebook, Instagram alebo Tik-Tok spolu s hashtagom: #hotchipchallenge

4. Vyzvi

Vyzvi jedného alebo dvoch kamošov, ktorí by mali tiež spoznať tú najpálivejšiu výzvu: Hot Chip challenge!

5. Vyhraj

Po splnení Hot Chip Challenge sa automaticky zaradíš do súťaže o iPhone Hot Chip edície.​

obr
obrČo je HOT CHIP Challenge?


HOT CHIP je tortilla chips vyrobený z toho najpálivejšieho korenia na svete, ktorý potrápi aj tie najsilnejšie nátury. HOT CHIP Challenge je jedinečný zážitok, ktorý si väčšina ľudí zapamätá na celý život. Produkt sa skvele hodí ako výzva medzi kamarátmi, partnermi alebo ako originálny darček.


Zloženie: kukuričná múka (79%), slnečnicový olej, Carolina Reaper korenie, Trinidad Scorpion Moruga korenie, soľ (0,9%), aktívne uhlie.
Vhodné pre vegánov.
 

Aký je obsah balenia?

 

Balenie obsahuje jeden extrémne pálivý tortilla chips, ktorý je zabalený v špeciálnom obale na uchovanie tej najvyššej pálivosti a akosti. Ďalej balenie obsahuje ochrannú rukavicu, hot-chip samolepku a unikátnu zľavovú kartičku na zdieľanie HOT-CHIP challenge s ďalšími priateľmi.

Ako dlho to bude páliť?


Intenzívne pálenie trvá približne 10-20 minút, na tento zážitok však už nezabudnete.
 

Nemôže mi to ublížiť na zdraví?

 


Korenie z čili papričky nemá žiadne trvalé následky. Osoby, ktoré sa odvážia chips zjesť môžu krátkodobo pocítiť extrémne pálenie v puse, rozostrený zrak či problémy s dychom a ďalšie príznaky podobné ako pri požití pálivých papričiek. Produkt nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vyvarujte sa použitiu, ak ste alergický na kapsaicín alebo máte zdravotné problémy, najmä s trávením (napr. žalúdočné vredy).

 

Koľko má SHU (Scoville Heat Unit)?


Hodnota SHU Carolina Reaper korenie je medzi 1,8-2,2 milióna. Carolina Reaper je oficiálne najpálivejšou papričkou na svete. HOT-CHIP obsahuje vysoké množstvo tejto papričky.
[Ikona Ověřeno komunitou]
 

Kam doručujeme?

 


Doručujeme do väčšiny štátov v EÚ. Na doručenie do ostatných krajín môžete využiť web www.hot-chip.eu

Na stránke pokladne si môžete vybrať či Vám máme balík doručiť k Vám domov, alebo na výdajné miesto v okolí.
 

Koľko je kusov v rakvičke?

 


V jednej rakvičke sa nachádza jeden extrémne pálivý chips. Nejde o bežné balenie chipsov k televízii, ale o ručnú výrobu každého kusu zvlášť. Ručnou výrobou dosahujeme poctivú kvalitu pálivosti a taktiež zaisťujeme, že je každý chips v celku. Chips je zabalený do unikátneho potravinového obalu. Toto všetko je zabalené do štýlovej krabičky v tvare rakvičky.

 

Čo môžem vyhrať?

Súťaže nájdeš na stránke Súťaže


Hlavnou výhrou je najnovší iPhone.


Aktuálne podmienky súťaže o iPhone nájdeš tu. Súťaž prebieha v pravidelných intervaloch a po splnení podmienok súťaže sa automaticky zaradíš do žrebovania.

 


Hot Chip Challenge: Výzva pre tých najodvážnejších jedincov

Čo je vôbec ten Hot Chip?

Hot Chip je najpálivejší čips na svete. Ide o klasický tortilla čips, ktorý na prvý pohľad môže pôsobiť ako každý iný. Vďaka jedinečnému mixu korenia je ale tým najpálivejším čipsom sveta a jeho konzumácia sa do tvojej pamäte zapíše až do konca života. Sila čili najskôr zaútočí na tvoj jazyk a postupne sa rozšíri do celého tela. Bez sĺz a potu to skrátka nepôjde.

Ako dlho pálenie trvá? 

Korenie, ktoré v našom čipse nájdeš, pochádza z Carolina Reaper – samotnej kráľovnej čili papričiek. Na Scovilleho stupnici sa jej pálivosť pohybuje až na hranici 2 200 000 SHU, čo z nej právom robí tú najpálivejšiu čili papričku sveta.

Aby toho ale nebolo málo, pridali sme ešte korenie z papričky Trinidad Moruga scorpion – ďalšej najpálivejšej papričky sveta!

Priprav si prvú pomoc v podobe mlieka a chleba

Po konzumácii čipsu vypukne skutočne divoká jazda, ktorá z tvojho pohľadu nebude mať koniec. Upokojiť ťa ale môže skutočnosť, že najintenzívnejšie a bodavé pálenie bude trvať 5-10 minút. Pokiaľ by si počas toho zistil, že už nemôžeš, môžeš skúsiť chlieb a mlieko. Tieto dve veci môžu intenzitu pálenia zmierniť.

Hot Chip Challenge ti neublíži

Bežne sa ale môže stať, že počas konzumácie budeš mať rozostrený zrak, bude sa ti horšie dýchať a zalejú ťa litre potu. To je ale pri konzumácii čili celkom štandardné.

Ak ale existuje niekto, kto by sa mal tejto výzve vyhnúť, sú to tehotné a dojčiace ženy, deti, ľudia so žalúdočnými problémami alebo skrátka takí, ktorých sužujú nejaké dlhodobé ťažkosti.

Poď do toho s Hot Chip!

Výzvy a pokusy o konzumáciu toho najpálivejšieho čipsu sú dnes populárne po celom svete. Medzi ostatných známych výrobcov patrí napríklad americký Paqui alebo JOLOCHIP či iné hotshity.

Pokiaľ sa nebudeš vydávať za hranice kontinentu, potom si ale jednoznačne vyber Hot Chip. Náš čips je totiž skutočne tým najpálivejším u nás a dôkazom je viac ako 250 tisíc predaných kusov v celej Európe. Popularitu tiež potvrdzujú výzvové videá na Youtube, ktoré majú spolu viac ako 20 miliónov vzhliadnutí!

Kde Hot Chip zoženiem?

Nikdy nehľadaj náhrady a rozhodni sa pre ten jediný a skutočne najpálivejší čips, teda ten od Hot Chip. Len my ti môžeme garantovať, že k tebe doputuje presne to, čo hľadáš. Celý proces výroby si totiž zabezpečujeme sami, a to tu v Česku. Kvalitu si maximálne strážime a len s nami zakúsiš silu toho najpálivejšieho čili na svete.