Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.sk  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120 cz_flag.png CZ sk_small.png SK eng_flag.png EN de_flag.png DE

BAVLNENÁ ZÁSTERA

Hovorí ti tvoja kuchyňa pane? Neexistuje recept s čili, ktorý si ešte neskúsil? Potom priamo na teba čaká naša zástera HOT-CHIP! Je vyrobená z príjemnej bavlny, a tak nie je iba praktická, ale tiež pohodlná. Logo HOT-CHIP z nej navyše robí dokonalú výbavu čili nadšencov.

Cena s DPH: 10,90 €
Skladem
Popis

BAVLNENÁ ZÁSTERA


Praktickosť na prvom mieste

Varenie môže byť zábavnou a kreatívnou záležitosťou. Najhoršia je ale tá spúšť, čo po ňom občas zostane. Riad za teba síce neumyjeme, môžeme sa ale postarať o to, aby už žiadna nehoda nepostihla tvoje oblečenie! Naša zástera čaká na všetkých väčších aj menších kuchárov. Ochráni tvoje oblečenie a súčasne sa postará o to, aby všetci videli, kto si: Majster čili kuchyne! Univerzálna veľkosť zaistí, že padne úplne každému.

Štýlový dizajn

Okrem praktickosti ti zástera dodá aj štýl. Nemusíš v nej teda iba variť, ale tiež rovno servírovať svoje čili špeciality z grilu. Navyše sa dá ľahko vyprať, takže na budúce varenie bude zase čistá a pripravená.

Ideálny darček pre majstrov čili pokrmov

Ak máš vo svojom okolí niekoho, kto rád varí a vo svete čili je ako ryba vo vode, potom mu môžeš túto zásteru dať ako darček. Ver nám, že úspech bude zaručený.

Detail produktu

Materiál: bavlna
Farba: čierna
Rozmery: 90 x 65 cm
Hmotnosť: 128 g