Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.sk  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120 cz_flag.png CZ sk_small.png SK eng_flag.png EN de_flag.png DE

BAMBUSOVÁ DOSKA

Dizajnová bambusová doštička čaká na všetkých, ktorí milujú jedlo a všetko okolo neho. Využiješ ju na krájanie a súčasne sa stane veľmi osobitým doplnkom tvojej kuchyne. Vďaka tomu, že sa dá zavesiť, môžeš si jej elegantné vyhotovenie užívať každý deň.

Cena s DPH: 7,90 €
Skladem
Popis

BAMBUSOVÁ DOSKA


Na mäso, zeleninu aj čili

Bambus je skvelým materiálom pre krájaciu doštičku. Ide totiž o veľmi odolnú a ekologickú záležitosť. Môžeš ju využiť na krájanie mäsa, syrov aj zeleniny. Ak pri varení viac ako čili korenie preferuješ celé papričky, môžeš dosku využívať na ich krájanie. Navyše už ti nikto nebude doma nadávať, že čili je všade. Budeš na neho totiž mať svoju vlastnú doštičku.

Jedinečný dizajn

A prečo si zaobstarať doštičku práve od nás? Odpoveď je jednoduchá - vyzerá skvele! Asymetrický tvar jej dodáva punc originality. Keď k tomu pripočítaš skutočnosť, že sa dá zavesiť a tiež to, že je na nej vyrazené naše logo, máš hneď niekoľko dôvodov, prečo ju mať!

Tip na údržbu

Pre dosku na krájanie je bambus oveľa lepšou voľbou ako klasické drevo. Sám uvidíš, že sa nedeformuje a nenasáva do seba toľko vody. Všeobecne môžeme povedať, že vydrží všetko. Avšak musíš sa o ňu správne starať. Doštičku vždy umývaj ručne pod tečúcou vodou obyčajným saponátom, potom ju otri a nechaj vyschnú. Predĺžiš tak jej životnosť. Pokiaľ sa chystáš na hĺbkové čistenie, môžeš použiť citrón alebo vodu s jedlou sódou. Tá prenikne aj do vrypov od noža.

Detail produktu

Materiál: bambus
Farba: svetlo hnedá
Rozmery: 24.5 x 17.5 x 1 cm
Hmotnosť: 289 g