5x Challenge Tree Pack (7,9 €/ks)

5x Challenge Tree Pack (7,9 €/ks)
-17 %
Zasadíme strom
Dárek zdarma
Doprava zdarma
Zasadíme za tebe strom
+DARČEK Zasadíme za tebe strom

Najštipľavejší chips na svete. HOT CHIP Challenge je extrémne štipľavý chips v štýlovom balení tvaru rakvičky. Každý kus je ručne vyrábaný a zabalený do špeciálneho vrecka na zachovanie najvyššej akosti a pálivosti. Balenie obsahuje extrémne štipľavý chips, ochrannú rukavicu, samolepku a unikátnu zľavovú kartičku na zdieľanie HOT-CHIP challenge s ďalšími priateľmi. Tiež sa môžeš zapojiť do súťaže a hrať o iPhone! ---- ŠPECIÁLNA PONUKA: K tomuto baleniu dostaneš darček zadarmo a aj za teba zasadíme strom.

SHU pálivost 2 200 000
Země původu Česká republika
Pálivost
  • 6
Bežná cena: 47,45 €
Cena s DPH: 39,50 €
Doprava zadarmo
Skladem
Popis

5x Challenge Tree Pack (7,9 €/ks)


HOT CHIP Challenge je najštipľavejší chips na svete. Je to jedinečný zážitok, ktorý si väčšina ľudí zapamätá na celý život. HOT CHIP Challenge je vyrobený kukuričnej múky v kombinácii toho najpálivejšieho korenia na svete, ktoré potrápi aj tie najsilnejšie nátury. Skvele sa hodí ako výzva medzi kamarátmi, partnermi alebo ako originálny darček.

Intenzívne pálenie trvá približne 10-20 minút, na tento zážitok však už nezabudnete.

Hodnota SHU Carolina Reaper korenia je medzi 1,8-2,2 milióna. Carolina Reaper je oficiálne najpálivejšou papričkou na svete. HOT-CHIP obsahuje vysoké množstvo tejto papričky.

Nejde o bežné balenie chipsov k televízii, ale o ručnú výrobu každého kusu zvlášť. Ručnou výrobou dosahujeme poctivú kvalitu štipľavosti a taktiež zaisťujeme, že každý chips je v celku. Chips je zabalený do unikátneho potravinového obalu. Toto všetko je zabalené do štýlovej škatuľky v tvare rakvičky.
Ďalej balenie obsahuje ochrannú rukavicu, hot-chip samolepku a unikátnu zľavovú kartičku na zdieľanie HOT-CHIP challenge s ďalšími priateľmi.

Zloženie

kukuričná múka (79 %), slnečnicový olej, Carolina Reaper korenie, Trinidad Scorpion Moruga korenie, soľ (0,9 %), aktívne uhlie.

Vhodné pre vegánov.